News

Oczywiście, że główny bohater Star Wars Jedi: Fallen Order jest człowiekiem

Maria Wawrzyniak, 10.07.2019 22:00 3

Dla niektórych graczy wizja wcielenia się w bohatera niebędącego człowiekiem na pewno byłaby całkiem ciekawa, jednakże twórcy wytłumaczyli, dlaczego protagonista Star Wars Jedi: Fallen Order nie jest obcym.

Głównym bohaterem najnowszej produkcji z kultowej serii Gwiezdnych Wojen, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order, będzie człowiek – no, przynajmniej postać pochodząca z rady podobnej do Ziemian bardziej, niż trochę.Twórcy wprawdzie zastanawiali się nad wprowadzeniem protagonisty obcego pochodzenia, ale koniec końców jednak postanowili porzucić ten pomysł – powód wyjaśnił sam reżyser gry w jednym z filmów na kanale Game Informer.

Ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na obcego protagonistę, ponieważ nie chcieliśmy – dobór słów zupełnie przypadkowy – aby gracz poczuł się wyalienowany. Chcieliśmy, aby między graczem i ludzkim protagonistą nawiązała się silna więź. Przyznam jednak, że według mnie obcy jako bohater gry byłby czymś bardzo ciekawym.

Zagralibyście obcym jako protagonistą w Star Wars Jedi: Fallen Order? Czy wolicie pozostać przy czymś, co jest graczom bliższe?

Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutuje 15 listopada 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze