Modyfikacja Beyond Skyrim: Roscrea niemal gotowa, zobacz nowy zwiastun

LM
2019/07/09 12:48
0
0

Ekipa odpowiedzialna za projekt Beyon Skyrim chwali się postępami w pracach nad modem i … poszukuje rąk do pracy.

Kilka tygodni temu przybliżyliśmy Wam prezentację najnowszej wersji modyfikacji Beyond Skyrim, a raczej jej modułu bezpośrednio związanego z regionem Cyrodiil. Pora na ciąg dalszy doniesień zza kulis procesu deweloperskiego ambitnej modyfikacji do Skyrima. Tym razem na tapecie region Roscrea, który jest już niemal gotowy. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun.

Modyfikacja Beyond Skyrim: Roscrea niemal gotowa, zobacz nowy zwiastun

GramTV przedstawia:

Co ważne, jeśli chcielibyście wesprzeć ekipę Beyond Skyrim swoim czasem i umiejętnościami, to modderzy poszukują kilku osób, które pomogą przyspieszyć finalizowanie modułu. Mowa tu o pisarzach, artystach, projektantach poziomów i specach od implementowania zadań czy dialogów. Zainteresowanych udziałem w projekcie odsyłany na dedykowany mu serwer na Discordzie.

Beyond Skyrim to ambitny projekt skupiający się na znacznym rozbudowaniu gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Modderzy zamierzają dołączyć do tytułowej prowincji jak największy wycinek kontynentu Tamriel. Twórcy pracują aktualnie nad siedmioma odrębnymi modułami: Cyrodiil, Elsweyr, Atmora, Iliac Bay, Black Marsh, Morrowind oraz zaprezentowanym tu Roscrea. Całość pozostaje jeszcze bez oficjalnej daty premiery i zapewne na finalną wersję moda przyjdzie nam trochę poczekać, ale twórcy udowadniają, że będzie warto.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!