Control – pierwsze 13 minut najnowszej gry studia Remedy

LM
2019/07/09 10:57
1
0

Tytuł trafi na PC i konsole jeszcze przed końcem sierpnia.

Redakcja serwisu IGN podzieliła się z nami materiałem wideo prezentującym kilkanaście pierwszych minut zabawy z nadchodzącą produkcją studia Remedy Entertainment – trzecioosobową strzelaniną osadzoną w realiach science-fiction zatytułowaną Control. Na załączonym do wiadomości gameplayu możecie zobaczyć wprowadzenie do rozgrywki, przerywniki filmowe i pomniejsze interakcje z wykreowanym światem. Upubliczniony materiał prezentuje także kilka znajomych głosów aktorów dubbingowych – Courtney Hope (Beth Wilder z Quantum Break), James McCaffrey (głos Maxa Payne’a) oraz Matthew Porretta (głos Alana Wake’a).

Control – pierwsze 13 minut najnowszej gry studia Remedy

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Cotrol pozwoli nam wcielić się w Jesse Faden. Ta udaje się do biura tajnej organizacji o nazwie Federalne Biuro Kontroli, które mieści się w nowojorskim Najstarszym Domu. Szybko okazuje się, że osobiste problemy Jesse muszą zejść na dalszy plan – wspomniany wieżowiec zostaje zaatakowany podczas inwazji z kosmosu, szef Biura Kontroli ginie, a Jesse przejmuje jego obowiązki i musi uporać się z zaistniałą sytuacją.

Control ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 27 sierpnia.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
09/07/2019 15:59

Ok zaciekawili mnie, zresztą to jest Remedy, więc nie dziwi mnie to. Wielka niewiadoma, zlepek informacji, lektor w postaci głównej bohaterki, ładna grafika, filmy live action, czyli coś dobrze znanego z Quantum Break. Fajne!