News

Fallout 76 i łatka numer 11, która ułatwi grę początkującym

Maria Wawrzyniak, 08.07.2019 12:25 1

Bethesda podzieliła się nowymi informacjami na temat patcha o numerze 11, który nadchodzi do gry Fallout 76 – aktualizacja ma między innymi ułatwić grę początkującym graczom.

Parę dni temu na oficjalnym blogu gry Fallout 76 pojawił się wpis z informacjami na temat nadchodzącej aktualizacji z numerem 11. Patch ma między innymi ułatwić grę osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z postapokaliptycznym tytułem. Postacie, które będą miały niższy poziom, niż 15, mają być bardziej odporne na wszelkie choroby, natomiast do poziomu 25 koszty korzystania z systemu szybkiej podróży będą obniżone.

Poza tym twórcy zamierzają przerobić nagrody, które przyznawano we wcześniejszych wyzwaniach – tak, aby były bardziej przydatne dla początkujących. Zmniejszy się również poziom trudności kilku pierwszych lokacji, między innymi Ash HeapToxic Valley czy Savafe Divide.

Źródło: https://www.gamewatcher.com/news/fallout-76-firecracker-berry-location

Doświadczeni gracze nie pozostaną w tyle. Surowa żywność będzie się psuć o połowę wolniej, a korzystanie z szybkiej podróży nie będzie wpływać negatywnie na stan jedzenia oraz wody. Do tego dostaniemy ulepszone opisy przedmiotów, przepisów na crafting, a także modyfikacji. Autorzy przygotowali również różne poprawki dotyczące działań pancerzy wspomaganych.

Fallout 76 zadebiutował 14 listopada 2018 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nie przyjął się zbyt dobrze, jednak twórcy postanowili się nie poddawać. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Ale pewnie niezbyt wiele.


najnowsze