Trwają zapisy do zamkniętej bety Desperados III

LM
2019/07/04 11:50
0
0

Pierwsza tura testów beta rozpocznie się w nadchodzącym tygodniu.

THQ Nordic ogłosiło zamknięte testy beta taktycznej strategii od studia Mimimi Games – Desperados III. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę pierwsza tura bety rozpocznie się już 9 lipca i potrwa niespełna dwa tygodnie, do niedzieli 21 lipca. W testach weźmie udział jedynie 500 wyselekcjonowanych osób, a jeśli chcielibyście się na nie załapać, to formularz zgłoszeniowy znajdziecie pod tym adresem.

Trwają zapisy do zamkniętej bety Desperados III

GramTV przedstawia:

Przy okazji omawianych doniesień Dennis Huszak z odpowiedzialnego za produkcję gry studia Mimimi przypomniał, że testerzy nie trafią do gry tylko po to, by pograć sobie nieco wcześniej niż pozostali zainteresowani. Twórcom zależy na ocenie obecnego buildu i licznych uwagach związanych z usprawnieniem gry przed premierą. Tym samym, mówimy o testach z prawdziwego zdarzenia, które będą miały wpływ na proces deweloperski Desperados III, a nie takimi, które pozwolą tylko twórcom sprawdzić, czy wszystko działa bez większych problemów.

Desperados III ukaże się w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, ale na razie nie poznaliśmy oficjalnej daty premiery.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!