News

Skasowane Need for Speed World wciąż grywalne, dzięki modyfikacji

LM, 04.07.2019 17:10 4

Pora ponownie wsiąść za kółko sportowych aut.

Dobra wiadomość dla fanów marki Need for Speed. Jeśli mieliście okazję bawić się przy wydanym w 2010 roku Need for Speed World i przez ostatnie lata ubolewaliście nad zakończeniem wsparcia dla gry i wyłączeniem jej serwerów, to mamy coś, co Was zainteresuje. Dwójka modderów znanych jako berkay2578 i Nilzao przygotowało specjalną modyfikację bazującą na wersji 1.9 aplikacji. Ta umożliwia zabawę z Need for Speed World w trybie offline.

Jak zastrzegają twórcy moda, omawiany build oferuje wszystkie atrakcje tytułu w trybie offline, więc nie uświadczycie w nim jedynie: zakupu pakietów aut, progresji osiągnięć oraz lokalnego czy sieciowego trybu wieloosobowego. Wszystkie pliki moda wraz z instrukcją instalacji znajdziecie pod tym adresem, ale musicie wiedzieć, że jej uruchomienie będzie możliwe po zainstalowaniu na komputerze także oprogramowania Java firmy Oracle.

Need for Speed World zadebiutowało w 2010 roku wyłącznie na PC w modelu biznesowym free-to-play. W październiku 2014 porzucono rozwój gry i zamknięto jej serwery.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze

Horizon: Zero Dawn 2 dostanie multiplayer?

Choć produkcja Horizon: Zero Dawn 2 nie została potwierdzona, co jakiś czas pojawiają się nowiny na temat gry. Ta najnowsza dotyczy trybu wieloosobowego.