News

Final Fantasy VII Remake skupi się na bohaterach

Maria Wawrzyniak, 04.07.2019 17:57 0

O najnowszej produkcji z kultowego cyklu jRPG od Square Enix wiemy coraz więcej – twórcy przyznają, że położą nacisk na bohaterów.

Zwycięzca Game Critics Awards: Best of E3 2019, jedna z najciekawszych nadchodzących premier w 2020 roku, a przede wszystkim tytuł, w którym nadzieję pokładają wszyscy fani wielkiej serii Final Fantasy, którego pierwowzór jest uznawany jednocześnie za jedną z najlepszych części cyklu – oto Final Fantasy VII Remake, gra, przy której hype meter podczas targów E3 tykał niczym bomba, nie mogąc ogarnąć entuzjazmu publiczności. O odświeżonej wersji jednego z najpopularniejszych jRPG-ów w historii wiemy jeszcze więcej.Źródło: https://www.engadget.com/2019/06/10/final-fantasy-vii-remake-march-3rd-2020/

Square Enix wypowiada się o produkcji coraz śmielej – teraz dowiedzieliśmy się, że odświeżono nie tylko mechanikę czy oprawę graficzną, ale także bohaterów. Ci mają być bardziej ekspresywni, niż kiedykolwiek, o czym wypowiedział się Yoshinori Kitase:

W Final Fantasy VII Remake większy nacisk kładziemy na postacie – ich ekspresję oraz sposób, w jaki opowiadają historię. Przy użyciu nowej technologii i wielu innych rzeczy, których wcześniej nie mieliśmy, gdy tworzyliśmy pierwszą grę. To pozwala nam sprawić, że bohaterowie będą bardziej ekspresywne i z pewnością podniosą poziom głębi, który otrzymamy w grze oraz w historii.

Twórcy mają znacząco rozbudować bohaterów, których dobrze znamy – po to, aby poznać ich jeszcze lepiej.

Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 3 marca 2020 roku na konsolach PlayStation 4.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze