Pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin Netfliksa jeszcze w tym miesiącu

LM
2019/07/02 12:20
3
0

Serialowa adaptacja prozy Sapkowskiego trafi na platformę streamingową przed końcem bieżącego roku.

Z pewnością mieliście okazję zobaczyć już upublicznione wczoraj przez platformę Netflix zdjęcia promujące serial Wiedźmin z Henrym Cavillem w roli głównej. Jeśli któreś Wam umknęło, to wszystkie znajdziecie z załączonej poniżej galerii, ale to nie koniec dobrych informacji. Włodarze platformy streamingowej ujawnili, że pierwszy zwiastun serialu zostanie zaprezentowany podczas konwentu Comic Con w San Diego. Dokładnie 19 lipca odbędzie się specjalny panel dyskusyjny z udziałem Cavilla, Chalotry, Allan i Lauren S. Hissrich. Prawdopodobnie podczas niego Netflix uraczy nas pierwszymi ujęciami z serialu.

Przypomnijmy, że Wiedźmin Netfliksa, a konkretnie jego pierwszy sezon, ma zadebiutować na serwerach platformy jeszcze w tym roku i chociaż konkretnego terminu nie ujawniono, to spodziewany jest na okres świąteczny. Tymczasem producent powoli rozpędza machinę marketingową, czego wyrazem są ujawnione wczoraj zdjęcia. Moim zdaniem udane, aczkolwiek brak drugiego miecza na plecach Cavilla mocno kontrastuje z wizją Wiedźmina, którą zaszczepiło nam CD Projekt RED. Ostatecznie na pewno wygląda to lepiej niż pancerze rycerzy Nilfgaardu.

Czekacie?

Pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin Netfliksa jeszcze w tym miesiącu

GramTV przedstawia:


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
3
Usunięty
Usunięty
02/07/2019 23:58

Podobają mi się te zdjęcia. Podoba mi się, że nie kopiują gry, medalion również jest inny, nie budzi wątpliwości względem sztuki jego stworzenia w czasach "średniowiecznych". Fajnie, że nie ma dwóch mieczy na plecach, z tego co pamiętam Geralt nosił głównie srebrny miecz opatulony w materiał i przymocowany do siodła i wyciągał go tylko w sytuacjach walk z potworami, tak na co dzień z nim nie biegał przy dupie.

AlSandro
Gramowicz
02/07/2019 23:19
Nalfein napisał:

Jeśli to faktycznie jest ćwiekowana zbroja skórzana to jest to pierwszy duży fail.

Bardzo delikatne określenie. Wygląda na kostium dla ''twardzieli.'' Mieć podane wszystko na tacy i bawić się we ''własną wizję'' to idiotyzm.

Poczekam cierpliwie na zwiastun. Zobaczę czy warto będzie czekać.

 

Nalfein
Gramowicz
02/07/2019 16:22

Jeśli to faktycznie jest ćwiekowana zbroja skórzana to jest to pierwszy duży fail.
Trwa Wczytywanie