Godzina z inspirowanym serią Resident Evil horrorem Daymare: 1998

LM
2019/06/27 09:05
0
0

Tytuł ukaże się latem na komputerach osobistych, a później trafi także na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Jeśli macie już za sobą zabawę z wydanym na początku tego roku Resident Evil 2 Remake i chcielibyście kontynuować przygodę z trzecioosobowymi przygodówkami z elementami horroru, to powinniście mieć na uwadze grę Daymare: 1998 od Invader Studios. Projekt powstał na bazie Resident Evil 2 Reborn – fanowskiego remake’u gry Capcomu, który anulowano, gdy tylko japoński producent zapowiedział oficjalnie własną wersję. Twórcy postanowili wykorzystać zawartość w kreowaniu całkowicie nowej marki, ale inspiracji serią Resident Evil grze Daymare: 1998 odmówić nie sposób. O tym możecie na szczęście przekonać się sami, dzięki godzinnemu zapisowi rozgrywki z demka omawianej produkcji, który załączyliśmy poniżej.

Godzina z inspirowanym serią Resident Evil horrorem Daymare: 1998

Daymare: 1998 to przygodowa gra akcji z elementami horroru, której akcja osadzona jest w tytułowym 1998 roku, a całość okraszona jest masą nawiązań do popkultury z końcówki XX wieku. Podczas zabawy eksplorujemy kolejne lokacje i walczymy z przeciwnikami, a przygotowaną na potrzeby gry opowieść poznajemy z perspektywy kilku grywalnych bohaterów.

GramTV przedstawia:

Tytuł ukaże się latem tego roku na PC, a krótko później doczeka się również wersji na PlayStation 4 i Xboksie One. Wydawcą gry jest firma Destructive Creations.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!