Wyszło Ring of Elysium, czyli kolejne battle royale

Maria Wawrzyniak
2019/06/26 16:45

Gra opuściła wczesny dostęp i oficjalnie jest dostępna za darmo na PC. Możesz więc już zagrać w nową strzelankę typu battle royale.

Jeśli nie macie jeszcze dość battle royale, to świeżutkie Ring of Elysium po dziewięciu miesiącach opuściło wczesny dostęp. Jest to sieciowa strzelanka typu battle royale od chińskiej firmy Tencent. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości, a dokładniej w czasach, gdy wirtualna rzeczywistość stała się powszechną technologią, szczególnie używaną w medycynie, wojsku oraz, tradycyjnie, w rozrywce. Pewna firma zwana Europą opracowała grę akcji online, Infinite Law, która niemalże od razu stała się światowym fenomenem. Znów mamy więc przypadek gry w grze – gracze wcielają się bowiem w zawodników Infinite Law, którzy rywalizują ze sobą w wirtualnej rzeczywistości.Wyszło Ring of Elysium, czyli kolejne battle royaleW wiadomości na platformie Steam ogłaszającej wyjście Ring of Elysium z wczesnego dostępu, firma Tencent w pierwszej kolejności podziękowała graczom za ciągłe wsparcie i uwagi, które pozwalają poprawiać błędy oraz przyśpieszać rozwój gry. Po drugie, według danych serwisu Steam Charts, w grze bawi się całkiem spora ilość osób.

Z racji debiutu w grze trwają dwa specjalne wydarzenia. Pierwszym jest typowy Daily Check-in, gdzie za codzienne logowanie się od 22 do 28 czerwca możemy zdobyć punkty oraz przedmioty kosmetyczne. Drugim jest kwestia skórki Stella – Into The Wild dla karabinu M4A1 – jej wersję próbną otrzymamy za wejście do gry, a możemy zachować ją na stałe. Wystarczy tylko zebrać 100 punktów i zrobić parę zadań specjalnych.

GramTV przedstawia:

Na koniec tytuł otrzymał aktualizację usprawniającą – poprawiono optymalizację, usunięto sporo błędów i ulepszono interfejs.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!