News

They Are Billions opuszcza Early Access i dostaje ogromną kampanię

Maria Wawrzyniak, 19.06.2019 16:51 0

They Are Billions dostało aktualizację z kampanią fabularną, wielkością przypominającą zupełnie nową produkcję.

Deweloperzy z Numantian Games dzisiaj zrobili dokładnie to, co obiecywali - wyprowadzili grę z early accessu i wydali pełną kampanię fabularną. Ta zaś jest na tyle ogromna, że równie dobrze mogłaby być osobną produkcją. Składa się z 48 misji i rzeczywiście daje graczom około 60 dodatkowych godzin rozgrywki. Wraz z wprowadzeniem kampanii, w grze istnieją teraz dwa tryby.

Tryb przetrwania daje graczowi losową mapę (z czego dostaliśmy dwie nowe: Deep Forest i The Caustic Lands) oraz określony czas na przeżycie, podczas gdy umarli szturmują mury naszych budowli. Tryb kampanii natomiast powierza nam rozbudowę Nowego Imperium za pomocą zakładania nowych kolonii na całym świecie oraz chronienia je armią cesarką. We wspomnianych 48 misjach mamy dostać 90 nowych technologii, które pomogą nam się rozwijać oraz dowiedzieć się więcej o początkach wielkiej infekcji.

Poza większymi zmianami, Numantian Games zajęło się również pomniejszymi poprawkami przeróżnych bugów i prosi graczy o dzielenie się swoimi uwagami.

They Are Billions jest dostępne na PC i zmierza na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One już w lipcu.


Sprawdź ofertę gier komputerowych w naszym sklepie Sferis.pl

najnowsze