ARK: Survival Evolved otrzymało darmowe rozszerzenie Valguero

LM
2019/06/18 15:33
0
0

Nowe lokacje, atrakcje i niespotykany nigdzie indziej dinozaur.

Poprzez oficjalne kanały komunikacyjne marki ARK: Survival Evolved deweloperzy ze studia Wildcard ogłosili premierę nowego, darmowego rozszerzenia do sandboksowej gry akcji z elementami walki o przetrwanie. Dodatek zatytułowany Valguero to nowa, obszerna lokacja, która została dziś udostępniona wszystkim zainteresowanym na PC Steam i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

ARK: Survival Evolved otrzymało darmowe rozszerzenie Valguero

GramTV przedstawia:

Valguero, czyli mierzący ponad 60 kilometrów kwadratowych obszar oferuje nowe biomy, łańcuchy jaskiń, niezbadane dotąd ruiny, lasy tropikalne i masę dodatkowych atrakcji. Jedną z nich jest nowy dinozaur – Deinonychus, pierzasty teropod, którego spotkacie jedynie w tym obszarze. Twórcy zapewniają o niezwykłej różnorodności nowych przestrzeni, które są idealnym miejscem zarówno by poznać podstawowe mechaniki rozgrywki, jak i czerpać masę frajdy ze swobodnej eksploracji. Wybrane aspekty dodatku zobaczycie na załączonym poniżej zwiastunie.

ARK: Survival Evolved po okresie Wczesnego Dostępu doczekało się finalnej wersji w sierpniu 2017 roku. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!