Trailer Cyberpunku 2077 najchętniej oglądanym wideo z E3 2019

pepsi
2019/06/17 17:10
0
0

CD Projekt RED nie pokazał gameplayu Cyberpunku 2077 by podkręcić atmosferę przed gamescomem. Zainteresowanie grą i tak już teraz jest jednak ogromne.

Trailer Cyberpunku 2077 najchętniej oglądanym wideo z E3 2019

Cyberpunk 2077 wzbudził największe zainteresowanie pośród gier prezentowanych na targach E3 2019 – wynika z wyliczeń Marka Armbrusta, który od kilku lat prowadzi projekt o wymownej nazwie “E3 YouTube Interestometer”. Opracowane przez niego narzędzie zlicza odsłony poszczególnych materiałów wideo wrzuconych na YouTube podczas największej amerykańskiej imprezy branżowej. Produkcja studia CD Projekt RED jest tu bezapelacyjnym numerem 1, z ponad 30 milionami obejrzeń. Przeszło 23,5 miliona odsłon to wynik drugiego Marvel’s Avengers. Na trzecim miejscu, ze sporą stratą do dwójki liderów, uplasowało się Star Wars Jedi: Fallen Order (niespełna 13 milionów).

Jeśli chodzi o pojedynczy najczęściej oglądany materiał, tu znów góruje Cyberpunk 2077 i jego oficjalny zwiastun E3 2019. Jest on również absolutnym numerem jeden jeśli chodzi o liczbę polubień. Oprócz tego materiału internauci bardzo chętnie oglądali również nagranie fragmentu, w którym na scenie pojawił się Keanu Reeves zapowiadając termin wydania gry oraz pełną prezentację ze słynnym aktorem.

Z innych polskich tytułów do czołówki przebiło się jeszcze Dying Light 2. Jeśli zaś chodzi o poszczególne konferencje, bezapelacyjnie największą widownię zgromadziła prezentacja Microsoftu (ponad 78 mln wyświetleń). Na drugim miejscu, z wynikiem o niemal połowę gorszym, uplasowało się Nintendo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!