News

Mortal Kombat 11 już jutro otrzyma zupełnie nowy tryb rozgrywki

Maria Wawrzyniak, 17.06.2019 23:10 0

Otrzymamy mecze rankingowe, możliwość dziewięciu awansów oraz ekskluzywne itemy do zdobycia.

Warner Bros wraz z NetherRealm Studios wypuścili dzisiaj nowy trailer gameplayu z Mortal Kombat 11 Kombat League - zupełnie nowego trybu rozgrywki, który ma działać na zasadzie gier sezonowych, czyli tak zwanego ranked mode.

Kombat League ma być darmową aktualizacją dla wszystkich posiadaczy gry, dostępną od 18 czerwca. Mimo tego, że rzeczywiście powiedziano "dla wszystkich", trailer nie uwzględnił wersji PC. Co więcej, deweloperzy nie wypowiedzieli się na ten temat. Nie wiemy więc, czy aktualizacja na PC wyjdzie jutro, czy też nie.

Gracze Mortal Kombat będą rywalizować ze sobą nawzajem w celu zdobywania coraz to wyższych rang, a także ekskluzywnych nagród. Wszystko to będzie się działo podczas czterotygodniowego okna sezonowego, po którym natychmiastowo otworzy się kolejne. Będziemy mogli brać udział w różnych codziennych oraz sezonowych questach. Awansować można będzie dziewięć razy - począwszy od rangi Apprentice (Praktykanta), a skończywszy na Elder God (Starszy Bóg).

Dopiero jutro okaże się jednak, czy twórcy po prostu zapomnieli wspomnieć o dostępności aktualizacji na PC, czy w przypadku tej platformy planują coś innego.

https://youtu.be/gwZ1YTd4KNg

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze