News

Poprawki dla wydajności w najnowszej wersji moda Fallout: New California

LM, 16.06.2019 18:31 0

Nieoficjalny prequel dla New Vegas oferuje nawet 30 godzin dodatkowej rozgrywki i niemal 15 tysięcy dubbingowanych linii dialogowych.

Ukłon w stronę posiadaczy nieco starszych blaszaków od ekipy odpowiedzialnej za moda Fallout: New California. Twórcy opublikowali w sieci najnowszą, opatrzoną numerem 2.2.1 wersję modyfikacji, która znacząco poprawia wydajność całego buildu. Na drodze do tego modderzy poszli na szereg kompromisów, aczkolwiek te udało się osiągnąć bez zauważalnej szkody dla poprzednich wersji moda. Jeśli zdecydowaliście się odpuścić zabawę z Fallout: New California z uwagi na niezadowalającą wydajność, to warto dać mu kolejną szansę. Wszystkie niezbędne pliki znajdziecie pod tym adresem.

Tymczasem jeśli jest to pierwszy raz, kiedy w ogóle słyszycie o modyfikacji, to powinniście wiedzieć, że jest nieoficjalny prequel do gry Fallout: New Vegas wyprodukowanej przez studio Obsidian Entertainment. Mod oferuje obszerną mapę, stanowiącą około 2/3 obszaru dostępnego w New Vegas. Na listę atutów warto wpisać także 48 głównych zadań fabularnych prowadzących do jednego z 13 zakończeń, nawet 30 godzin rozgrywki i wykonany nakładem pracy 60 ochotników dubbing obejmujący niemal 15 tysięcy unikalnych linii dialogowych. Całość na silniku i we współpracy z grą Fallout: New Vegas, która jest wymagana do zabawy z modem.

Fallout: New Vegas to jedyna odsłona kultowej serii postapokaliptycznych RPG wykonana przez studio Obsidian. Tytuł zadebiutował w październiku 2010 roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i według wielu fanów marki, wciąż pozostaje najlepszą, osadzoną w trójwymiarowym świecie, odsłoną serii.

https://www.youtube.com/watch?v=nWkKzaplwbY

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze