News

Insurgency: Sandstorm – znamy plany rozwoju strzelanki na 2019 rok

LM, 16.06.2019 18:01 0

Nowe mapy, tryby, personalizacja postaci i wsparcie dla modów, to tylko część atrakcji dla fanów hardkorowego FPS-a.

Dobre wieści dla fanów najnowszej sieciowej strzelanki od studia New World Interactive – Insurgency: Sandstorm. Deweloperzy ujawnili za pośrednictwem Twittera pełną listę nowinek, które trafią do gry jeszcze przed końcem bieżącego roku i wygląda na to, że ekipa ma pełne ręce roboty.

Począwszy od lipca, na serwerach pojawią się trzy nowe mapy – dwie zaoferują śnieżny krajobraz, a o co do trzeciej nie mamy pewności, ale konkrety mają pojawić się w najbliższym czasie. Obok tego pojawią się nocne warianty do już dostępnych w grze aren oraz specjalne wyposażenie i uzbrojenie, które pozwoli nam efektywnie na nich walczyć. Dodatkowo w planach są także nowe tryby rozgrywki, nowe opcje personalizacji bohaterów, a także zestaw hardkorowych ustawień dla wszystkich trybów zabawy w Insurgency: Sandstorm. Na koniec jedna z najważniejszych społecznościowych funkcji – pełne wsparcie dla fanowskich modyfikacji i pakiet dedykowanych narzędzi dla modderów. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj.

Tym samym, jeśli po intensywnej zabawie przy okazji premiery Insurgency: Sandstorm zdążyło już lekko zakurzyć się na wirtualnych półkach, to może warto będzie znów po nie sięgnąć, tym bardziej że wszystkie omówione tu nowinki zostaną udostępnione całkowicie bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych.

Insurgency: Sandstorm dostępne jest na PC za pośrednictwem Steam, a jeszcze w tym roku ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xboksie One. Wydawcą gry jest firma Focus Home Interactive.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze