News

E3 2019: W Marvel’s Avengers kampania fabularna będzie oddzielona od kooperacyjnych misji

LM, 14.06.2019 12:59 0

Twórcy ujawnili, że chętni będą mogli większość elementów gry rozegrać w pojedynkę – ale zabawa w kooperacji da znacznie więcej frajdy.

Podczas konferencji Square Enix na tegorocznych targach E3 w Los Angeles doczekaliśmy się obszernej prezentacji zapowiedzianej jeszcze w 2017 roku gry Marvel’s Avengers. I chociaż twórcy ujawnili podczas niej całkiem sporo, to fani MCU nadal mieli sporo pytań i obaw, przede wszystkim o zabawę w pojedynkę i formułę kampanii fabularnej. Okazuje się, że oba moduły – fabularny i dedykowany kooperacji będą od siebie odseparowane, a dodatkowo, jeśli tylko chcemy, to zdecydowaną większość przygotowanej przez twórców zawartości możemy ograć w pojedynkę. Oczywiście twórcy podkreślili, że całość da nam zdecydowanie więcej frajdy, jeśli połączymy siły ze znajomymi.

Twórcy przekonują, że przygotowana na potrzeby Marvel’s Avengers kampania zaprezentuje nam wydarzenia z perspektywy kilku superbohaterów, których losy będą uzupełniać narrację i połączą całą układankę w logiczną całość. Jednocześnie cały czas w grze znajdziemy aktywności dedykowane zabawie ze znajomymi. Warto przy tym podkreślić, że w trybie kooperacji każdy z graczy musi wcielić się w innego herosa.

Studia Eidos Montreal i Crystal Dynamics przekonują, że przygotowały doprawdy imponujących rozmiarów świat pełen ciekawych lokacji. Podczas prezentacji dowiedzieliśmy się też, że z czasem do Marvel’s Avengers trafią nie tylko nowe areny, ale i bohaterowie, a wszystko to otrzymamy w ramach darmowych aktualizacji. Twórcy podkreślają jednak, że nawet jeśli kooperacyjny charakter gry i popremierowe wsparcie są typowe dla gry-usługi, to motorem napędowym Marvel’s Avengers wciąż pozostaje wielowątkowa fabuła.

Marvel’s Avengers ukaże się 15 maja 2020 roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Stadia.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze