News

Konsolowe Torchlight II wreszcie z datą premiery

pepsi, 13.06.2019 11:39 1

Lepiej późno niż wcale – niespełna siedem lat po premierze na pecetach Torchlight II trafi na konsole obecnej generacji. Poświadcza to nowy trailer gry.

Pamiętacie jeszcze serię Torchlight? Swego czasu była ona uważana za drugiego najlepszego hack’n’slasha na rynku, a to nie lada wyróżnienie biorąc pod uwagę, że palma pierwszeństwa chyba już na zawsze będzie zarezerwowana dla legendarnego Diablo. Runic Games miało w planie wypuszczenie drugiej części na konsolach, ale stopniowo pomysł ten pogrążał się coraz bardziej w otchłani upływających miesięcy. Aż do teraz. Firma wypuściła nowy trailer Torchlight II, w którym informuje, że do premiery na Switchu, Xboksie One i PlayStation 4 dojdzie 3 września tego roku.

Wersja komputerowa debiutowała niespełna siedem lat temu, sprzedając się w ciągu pierwszego roku w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Seria święciła niemałe sukcesy, ale Runic Games już w 2015 roku ostrzegało, że nie ma się co nastawiać na Torchlight III. Dziś musimy przyznać, że Max Schaefer i spółka nie mydlili nam oczu ówczesną deklaracją.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uH5kpUcmPOg

Gry hack’n’slash w ofercie sklepu sferis.pl

najnowsze