News

Figurki Domez - kolekcjonerski gadżet dla fanatyków Fortnite'a

gram.pl, 11.06.2019 17:29 0

Sklep Sferis.pl przygotował wyjątkową ofertę dla miłośników niezwykle popularnej gry z gatunku battle royale, Fortnite. Teraz możecie zbudować własną kolekcję bohaterów.

Figurki Domez z zamkniętymi w specjalnych gablotkach wiernie odwzorowanymi i starannie wykonanymi bohaterami gry Fortnite znalazły się w ofercie sklepu sferis.pl. Takie postacie, jak Czarny Rycerz, Omega, Elitarny Agent czy Kruk już teraz mogą stać się częścią Waszej wymarzonej kolekcji i ozdobić półkę z ulubionymi grami lub biurko i cieszyć Wasze oko w każdym momencie. Kopuły pozwalają łączyć zakupione produkty na różne sposoby, co dodatkowo uatrakcyjnia zakup.

W tej chwili w ofercie sklepu sferis.pl znajduje się osiem unikatowych figurek Domez przedstawiających postacie z Fortnite’a. Jeśli spędzacie długie godziny na zabawie w szalonym i niezwykle popularnym trybie battle royale w produkcji Epic Games, w prosty i niedrogi sposób możesz rozszerzyć swoją pasję poza wirtualny świat. Już teraz doświadcz przenośnej perfekcji popkultury z figurkami Domez.

 

najnowsze