News

E3 2019: jeszcze jeden trailer Dying Light 2 i długi wywiad z Tymonem Smektałą

pepsi, 11.06.2019 11:12 0

Konferencja Square Enix nie dostarczyła nam czystego gameplayu z Dying Light 2. Techland upublicznił jednak interesujący wywiad z głównym projektantem Tymonem Smektałą.

Do sieci, za sprawą portalu IGN, trafił zwiastun Dying Light 2 zaprezentowany podczas nocnej konferencji Square Enix na targach E3 2019. Nie jest to do końca to, czego oczekiwaliśmy po wspomnianej prezentacji. Wszak SE jest dystrybutorem produkcji Techlandu na rynki zachodnie, a trailerem uraczyliśmy się już podczas pokazu Microsoftu. Tym razem liczyliśmy więc na obszerny gameplay, ale trzeba było obejść się smakiem.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=K4htKmXc1P8

Techland nie zostawił nas jednak tylko z tym krótkim materiałem. Na oficjalnym kanale Dying Light 2 opublikowano wywiad z głównym projektantem gry, Tymonem Smektałą. Opowiada on o różnych aspektach “dwójki”. Zwraca uwagę, że miasto jest około cztery razy większe niż wszystkie mapy z pierwszej części. Podkreśla, że gracze będą mieli wpływ na to, jak zmienia się miasto. Mówi też o nieodłącznym dla serii elemencie parkouru, przedstawionym w zwiastunie głównym bohaterze czy przeciwnikach, których możemy napotkać w grze. Wywiad przeprowadzono w języku angielskim, ale film został opatrzony m.in. polskimi napisami. Zachęcamy do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=UDIsKSUQG4s

Dying Light w sklepie sferis.pl

najnowsze