Będzie triumfalny powrót Destroy All Humans! na PC i konsole

pepsi
2019/06/08 07:43
1
0

O możliwej zapowiedzi Destroy All Humans! na E3 2019 pisaliśmy już w maju. Okazuje się, że THQ Nordic nie kazało nam na nią czekać do samych targów.

Będzie triumfalny powrót Destroy All Humans! na PC i konsole

Destroy All Humans! powraca w zupełnie nowej chwale na PlayStation 4 i Xboksa One, a także debiutuje na PC! Doświadcz tej wiernie przebudowanej gry w samą porę na 15. rocznicę jej wydania – zapowiedziało THQ Nordic. Oryginał, stworzony przez Pandemic Studios, debiutował jeszcze na pierwszym Xboksie i PlayStation 2 w 2005 roku a to oznacza, że na nową wersję gry będziemy musieli zaczekać do przyszłego roku. Już teraz możemy się jednak delektować jej pierwszym zwiastunem.

W Destroy All Humans! gracze wcielą się w przedstawiciela rasy obcych, Crypyo-137. Jego zadaniem będzie, a jakże, zagłada rodzaju ludzkiego. Nasz antybohater będzie dysponował szerokim arsenałem (nie zabraknie m.in. Anal Probe Guna) oraz możliwością wykorzystania fizyki. Twórcy zapowiadają możliwość swobodnej eksploracji amerykańskich miast rodem z lat 50. przy wykorzystaniu jetpacka. Nie zabraknie również charakterystycznego humoru.

O tym, że Destroy All Humans! może pojawić się na tegorocznym E3, pisaliśmy już w ubiegłym miesiącu. Co ciekawe, na liście obecnych obok tej pozycji pojawiło się Darksiders: Genesis. Czekamy zatem i na tę zapowiedź.

GramTV przedstawia:

Bogata oferta gier cyfrowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
08/06/2019 11:17

"Co ciekawe, na liście obecnych obok tej pozycji pojawiło się Darksiders: Genesis. Czekamy zatem i na tę zapowiedź." https://www.gram.pl/news/2019/06/06/poznajciedarksidersgenesis-izometrycznyhacknslash-z-nowym-jezdzcemapokalipsy.shtml