News

Poznajcie Darksiders Genesis – izometryczny hack’n’slash z nowym jeźdźcem apokalipsy

LM, 06.06.2019 15:30 4

Wyciekło się Amazonowi, ale IGN szybko potwierdził nowym zwiastunem.

Być może pamiętacie, że pierwsze informacje o istnieniu gry Darksiders III pojawiły się w przecieku sklepu Amazon. Nie inaczej jest tym razem – chcieliście nowe Diablo? Macie nowe Darksiders, które ukaże się na rynku pod tytułem Genesis. Produkt pojawił się w ofercie sklepu Amazon, ale przeciek błyskawicznie potwierdziła redakcja serwisu IGN, publikując załączony do wiadomości zwiastun.

Darksiders Genesis to dynamiczne RPG akcji w stylu Diablo. Gra zaprezentuje nam wydarzenia rozgrywające się przed tymi, które mieliśmy okazję poznać podczas zabawy z pierwszym Darksiders. Tytuł wprowadzi nowego Jeźdźca Apokalipsy znanego jako Strife (walka, konflikt?), który we współpracy z Wojną na życzenie Rady udaje się do Piekła, by położyć kres Lucyferowi i jego demonom. Całość ewidentnie skrojona jest pod dwuosobową, kanapową kooperację i przedstawiona z nowej dla serii, izometrycznej perspektywy.

Spin-off i zarazem prequel cyklu Darksiders – Genesis – pozostaje jeszcze bez konkretnej daty premiery, ale zmierza na PC i konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

https://www.youtube.com/watch?v=UQ5ifGqYWTI

Kup gry z serii Darksiders w sklepie Sferis.pl.

najnowsze