News

Driftland: The Magic Revival otrzymało wielką aktualizację z ostatnią kampanią, kooperacją i trybem drużynowym

therionee, 06.06.2019 09:36 0

Aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy gry.

 

 

Driftland: The Magic Revival to śliczna, wciągająca i przyjemna strategia, łącząca cechy RTS, 4X i god sim, którą miałam okazję recenzować w kwietniu. W grze przenosimy się na zniszczoną planetę Driftland, która po katastrofie rozpadła się na liczne, dryfujące wyspy. Możemy wybrać jedną z czterech frakcji i rozbudowywać swe królestwo, przyciągając do siebie kolejne wyspy, łącząc je ze sobą i przekształcając ich środowiska. Jeśli wam ten tytuł również przypadł do gustu i znacie już wszystkie tajniki gry, mamy dobrą wiadomość. Studio Star Drifters przygotowało aktualizację o nazwie Big Dragon Update, która jest już dostępna bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy gry. Wśród nowości pojawi się Wielki Smok. Nie zabraknie również elementów, na które czekali fani:

Tryb kooperacji - jak nazwa wskazuje, można połączyć siły z innym graczem i zmierzyć się ze sztuczną inteligencją,

Tryb drużynowy - w tym trybie można tworzyć drużyny ze znajomymi i rywalizować ze sobą 2v2 lub 3v3,

Finałowa kampania fabularna - gra oferuje cztery kampanie, po jednej dla każdej z ras. W dniu premiery dostępne były tylko trzy: w kampanii ludzi poznaliśmy historię Emeryka, młodego maga, który opowiedział się przeciwko Ciemnym Elfom; w kampanii Ciemnych Elfów śledziliśmy, w jaki sposób liderka Shalh'yra chciała zawrzeć pokój z ludźmi; Krasnoludy poszukiwały magicznego artefaktu, który pozwoliłby przetrwać ich rasie, równocześnie nie chciały zaakceptować kobiety jako swego lidera. Ostatnia, nowo udostępniona kampania, skupia się na historii Lanahela, którego zadaniem jest bronić krainy Dzikich Elfów przed innymi rasami. Protagonista odkrywa także prawdę stojącą za konfliktami w Driftland. Wszystkie kampanie składają się na opowieść o tolerancji i uprzedzeniach, przyjaźni i lojalności, ślepej wierze i otwartym umyśle.

https://www.youtube.com/watch?v=kxgJGyRV3Yw

Gra ukazała się w Polsce w bogatym wydaniu pudełkowym, zawierającym 36-stronicowy artbook, plakat i kolekcjonerskie etui.


Zamów grę Driftland: The Magic Revival – wersja pudełkowa w sklepie Sferis.pl

najnowsze