News

Assassin’s Creed Odyssey: Torment of Hades - prezentacja nowinek na obszernym zwiastunie

LM, 04.06.2019 01:03 0

Drugi epizod dodatku Fate of Atlantis ukaże się jeszcze dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Zobacz czego się spodziewać.

Firma Ubisoft upubliczniła w sieci najnowszy materiał wideo promujący drugi epizod dodatku Fate of Atlantis, czyli Torment of Hades. O ile pierwszy odcinek rozszerzenia zabrał nas na Pola Elizejskie, to tym razem będziemy mierzyć się z mrokiem Hadesu. Na załączonym do wiadomości, stosunkowo długim zwiastunie zaprezentowano część nowinek i potyczek, które czekają na posiadaczy dodatku.

Lokacje przygotowane na potrzeby drugiego epizodu mocno kontrastują z tym, co mogliśmy oglądać w poprzednim odcinku, ale wyzwań z pewnością nam nie zabraknie. Na początek starcie z Cerberem, które niestety przysporzy nam dodatkowych problemów – po pokonaniu bestii okaże się, że na wolność wydostała się cała zgraja niebezpiecznych indywiduów. Tym samym musimy przemierzać rozmaite zakątki Hadesu i zamknąć otwarte przez siebie przejścia. Dodatkowo Hades poleci nam zwerbować czterech antycznych herosów – Perseusza, Agamemnona, Achillesa i Herkulesa, a by tego dokonać, będziemy musieli ich pokonać. Obok tego czeka nas masa nowych oponentów i spotkanie z bossami, których mieliśmy okazję wysłać do Hadesu, grając w podstawkę. Zainteresowani? I słusznie.

Assassin’s Creed Odyssey: Fate of Atlantis - Torment of Hades zadebiutuje jeszcze dzisiaj na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Po ukończeniu dodatku pozostaje nam już tylko czekać na kolejny i ostatni epizod przygody zatytułowany Judgment of Atlantis.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=255&v=Wg82DhE0cUc

Assassin’s Creed i inne gry z portfolio Ubisoftu znajdziesz w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze