News

Poznaliśmy pierwsze szczegóły Marvel’s Avengers

LM, 01.06.2019 11:30 1

Square Enix ma niezły plan na wykorzystanie komiksowej licencji.

Przed kilkoma dniami Square Enix oficjalnie potwierdziło, że już na nadchodzących targach E3 w Los Angeles podzieli się z nami garścią konkretów związanych z ujawnionym jeszcze w 2017 roku The Avengers Project. Obok prezentacji Marvel’s Avengers zostanie poddane dyskusji podczas specjalnego panelu w E3 Coliseum, a dzięki opisowi wydarzenia do sieci wyciekło już kilka informacji o nadchodzącej grze w świecie MCU.

Fani superbohaterów Marvela mogą liczyć na trzecioosobową przygodową grę akcji, która połączy filmową opowieść w kampanii fabularnej z czteroosobowym trybem kooperacji. W toku rozgrywki będziemy łączyć się w zespoły, rozwijać umiejętności bohaterów, a także dostosowywać ich do swojego stylu gry, co wskazuje, że w Marvel’s Avengers pojawi się także opcja personalizacji herosów. Polem naszych działań będzie wykreowany na potrzeby gry, stale rozszerzający się świat w stanie nieustannego zagrożenia. Tym samym możemy oczekiwać, że po wydaniu gry na rynku studia Eidos Montreal i Crystal Dynamics mają jeszcze przez długi czas skupiać się na popremierowym rozwoju uniwersum i stawianiu graczom nowych wyzwań.

Oficjalna zapowiedź Marvel’s Avengers pojawi się podczas konferencji Square Enix, którą zaplanowano na godzinę 3:00 czasu polskiego we wtorek 11 czerwca.


Kup gry bazujące na MCU w sklepie Sferis.pl.

najnowsze