News

FIFA 20 - kluczowe nowości ujawnione przez EA Sports

pepsi, 31.05.2019 20:44 3

FIFA 20 nie została jeszcze oficjalnie zaprezentowana, ale nie powstrzymało to twórców przed opisaniem nadchodzących zmian “na sucho”. Dla fanów serii jest to lektura obowiązkowa.

 

 

EA Sports postanowiło uważnie przestudiować opinie graczy na temat serii FIFA i na tej podstawie opracować zmiany dla tegorocznej odsłony. Na warsztat wzięte zostały: zachowanie w obronie zawodników sterowanych przez sztuczną inteligencję, strzały w sytuacjach sam na sam z bramkarzem, precyzyjność wykończenia, dośrodkowania i strzały z woleja, sztuczki techniczne, ustawianie się przy stałych fragmentach gry, podania, przełączanie między piłkarzami a nawet sterowanie bramkarzem.

Aspekty te zostały szczegółowo opisane na stronie Electronic Arts. O tym, jak wszystko to prezentuje się w praktyce, przynajmniej w pewnej części będziemy mogli się przekonać 8 czerwca podczas EA Play.

Pokażemy część tego, o czym tu napisaliśmy, a także kilka ekscytujących niespodzianek. Przedstawimy także jasny terminarz kolejnych dyskusji Na wirtualnym boisku odnośnie do zmian w serii FIFA.
 

- deklaruje wydawca gry FIFA 20. 

Produkty spod znaku FIFA dostępne w sklepie Sferis.pl

 

 

najnowsze