News

Battlefield V - gracze zdobędą wyższe poziomy konta, będzie ich aż 500

LM, 31.05.2019 23:00 0

Jak dotąd progresja kończy się po osiągnięciu 50 rangi.

W dedykowanym wątku na forum reddit studio DICE poinformowało o zmianach w systemie progresji kont, które pojawią się w późniejszym etapie Tides of War Chapter 4: Defying the Odds. Okazuje się, że po nadchodzących poprawkach gracze nie zatrzymają się już na 50 poziomie doświadczenia, ale będą mogli kontynuować zdobywanie kolejnych rang, aż do 500 poziomu.

Obok premii w postaci wewnętrznej waluty z gry możemy liczyć na specjalne odznaczenia widoczne w profilu – pierwsze zdobędziemy na poziomie 100, a każde kolejne co 50 poziomów. Co ważne, liczba punktów doświadczenia niezbędnych do awansów pomiędzy poziomami będzie sukcesywnie rosnąć, więc zdobycie najwyższego z nich może okazać się niezwykle czasochłonnym zajęciem.

Nie da się ukryć, że osiągnięcie 50. poziomu przy regularnej grze od premiery tytułu nie było szczególnym wyzwaniem. Z drugiej strony zablokowanie progresji na poziomie 50 niewiele mówiło nam o faktycznym czasie spędzonym w grze. Wraz z omawianymi poprawkami pożegnamy tablicę wyników wypełnioną graczami na 50 poziomie, a zamiast tego będziemy mogli szybko stwierdzić, którzy z nich spędzają w grze najwięcej godzin. Szkoda, że na wprowadzenie zmian przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, ale cóż, lepiej późno, niż później.

Battlefield V dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Kup gry z serii Battlefield w sklepie Sferis.pl.

najnowsze