News

Znamy tytuł i datę premiery nowego Call of Duty

LM, 30.05.2019 10:56 1

Do oficjalnej prezentacji gry pozostało kilka godzin, ale oficjalne YouTube marki niefortunnie dobrało miniaturki do nadchodzącego streamu.

Wprawdzie Activision nie pokusiło się jeszcze o oficjalną zapowiedź nowej odsłony serii Call of Duty, a od tej dzieli nas zaledwie kilka godzin, to o samej grze wiemy już całkiem sporo. Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że gra trafi na rynek pod tytułem Call of Duty Modern Warfare, który będzie miękkim restartem serii. Kolejne doniesienia pojawiły się już dzięki oficjalnemu kanałowi Call of Duty w serwisie YouTube – na miniaturce zaplanowanej na 19:00 transmisji pojawiły się grafiki potwierdzające tytuł i datę premiery, która przypadnie na październik tego roku. Jakość obrazka nie pozwala odczytać konkretnego terminu, ale wygląda on na 22 dzień miesiąca.

Przypomnijmy, że wyprodukowanie tegorocznej odsłony Call of Duty powierzono studiu Infinity Ward. Wciąż nie do końca wiadomo, co oznacza stwierdzenie „miękki reboot” serii, więc warto utrzymać swój optymizm na wodzy, ale nie da się ukryć, że odsłony należące do podcyklu Modern Warfare cieszyły się sporym uznaniem wśród fanów wojennych FPS-ów. Pozostaje mieć nadzieję, że nowa gra spełni pokładane w niej oczekiwania.

Najnowszą dostępną na rynku grą z cyklu Call of Duty jest Black Ops IIII od studia Treyarch. Tytuł ukazał się 12 października minionego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Fanów pierwszoosobowych strzelanek zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą gier w sklepie Sferis.pl.

najnowsze