News

Sony przypomina, że The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima i Death Stranding trafią na PlayStation 4

LM, 22.05.2019 00:16 0

Japończycy zamierzają zarabiać na PlayStation 4 jeszcze przez 3 lata.

Już od dłuższego czasu zastanawiamy się, kiedy właściwie na rynek trafią konsolę kolejnej generacji i chociaż konkretnych terminów jeszcze nie podano, to nie ulega wątpliwości, że czasy świetności Xboksa One i PlayStation 4 mają się ku końcowi. Tym samym powoli spekulujemy, czy zapowiedziane w ostatnich latach gry zdążą zadebiutować jeszcze przed końcem życia bieżącej generacji, czy raczej pojawią się już jako tytuły startowe nowych konsol. Szczególne wątpliwości budzi garść obiecujących tytułów z portfolio Sony, które wciąż pozostają bez konkretnej daty premiery.

Wszelkie dywagacje w tym zakresie postanowiło uciąć Sony za pośrednictwem opublikowanej prezentacji. Jeśli zastanawialiście się, czy takie produkcje jak The Last of Us Part II, Ghost of Tsushima i Death Stranding pojawią się jeszcze na PlayStation 4, to Sony mówi zdecydowane tak. Oczywiście nie oznacza to, że dedykowane PS5 wersje nie trafią krótko po nich na rynek, ale nie powinno to budzić żadnych zastrzeżeń posiadaczy sprzętów obecnej generacji. W prezentacji Sony podało również, że zamierza aktywnie zarabiać na PlayStation 4 jeszcze przez najbliższe 3 lata, a wykreowana w ten sposób baza użytkowników będzie kluczowa dla sukcesu sprzętu kolejnej generacji.

Miłośnicy tytułów ekskluzywnych od Sony mogą zatem spać spokojnie i cierpliwie oczekiwać na kolejną porcję oficjalnych doniesień związanych z przywołanymi tytułami. Miejmy nadzieję, że wiele w tej kwestii wyjaśni się po zbliżających się targach E3 w Los Angeles.


Bogatą ofertę pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach znajdziecie w sklepie Sferis.pl.

najnowsze