News

Nioh 2 - pierwszy gameplay trailer i zapowiedź testów alfa

LM, 22.05.2019 19:55 0

Zamknięta alfa gry wystartuje już w najbliższy piątek.

Firma Koei Tecmo bez większych zapowiedzi ogłosiła, że już w najbliższy piątek, 24 maja, wystartują zamknięte testy alfa najnowszej gry studia Team Ninja – Nioh 2. Jest to o tyle ciekawe, że po ujawnieniu tytułu na E3 2018 nie mieliśmy o nim żadnych nowych informacji przez niemal rok, a teraz nagle możemy załapać się na testowanie wczesnej wersji. To ostatnie jest jeszcze nieco wątpliwe, gdyż wydawca nie wskazał żadnego odnośnika, który pozwoliłby się do nich zgłosić, więc zaktualizujemy wiadomość, gdy tylko się taki pojawi. Informacja pojawiła się na europejskim kanale PlayStation i na razie nie wiemy, czy obejmuje też pozostałe regiony. Zamknięta alfa Nioh 2 odbędzie się w dniach 24 maja – 2 czerwca na konsolach PlayStation 4.

Przy okazji omawianych nowinek otrzymaliśmy pierwszy zwiastun Nioh 2 z fragmentami rozgrywki. Wygląda na to, że wzorem pierwowzoru gra postawi na naszej drodze potwory z japońskiej mitologii, które pokonamy w wymagających mechanicznie starciach z wykorzystaniem różnorodnych broni i narzędzi. Pewne zastrzeżenia może budzić jakość oprawy wizualnej, która wyglądała już nieco przestarzale nawet przy pierwszym Nioh, ale z oceną jakości grafiki lepiej wstrzymać się do prezentacji finalnego buildu.

Nioh 2 ukaże się z pewnością na konsolach PlayStation 4 w 2020 roku. Nie wiadomo, czy sequel pójdzie w ślady pierwowzoru i ukaże się także na PC.

https://www.youtube.com/watch?v=QmzW0IYhXlk


Kup grę Nioh: Complete Edition na PC w sklepie Sferis.pl.

najnowsze