News

Klan Królów bez tajemnic - Ventrue z Vampire: The Masquerade Bloodlines 2

LM, 22.05.2019 22:45 0

Zawładnij umysłami bohaterów niezależnych lub stań się niewrażliwy na ich ataki.

Paradox Interactive uraczyło nas prezentacją kolejnej grywalnej frakcji z nadchodzącej produkcji studia Hardsuit Labs – Vampire: The Masquerade Bloodlines 2. Tym razem możemy poznać charakterystykę i podstawowe zdolności członków wampirzego klanu Ventrue, znanego również jako Klan Królów.

Mądrość, powściągliwość i kontrola, to główne cech, którymi musi wykazać się nasz Cienkokrwisty, by zdobyć atencję klanu Ventrue. Ta miłująca władzę w każdej postaci frakcja dąży do przejęcia sterów nad całym wampirzym półświatkiem Seattle, ceniąc sobie pochodzenie i lojalność. W jej szeregach znajdziemy nie tylko królów, cesarzy czy arcykapłanów, ale też bankierów czy wszelkiej maści zarządców, którzy przez stulecia korzystali z każdej okazji, by wybić się na kartach historii. Jeśli dzielisz ich pragnienie władzy absolutnej, to przygotuj się na dodatkowe atrakcje wynikające z dwóch dyscyplin: dominacji oraz hartu.

Dominacja pozwoli zahipnotyzować bohaterów niezależnych, czyniąc ich zupełnie niewrażliwymi na otaczający ich świat. Rozwinięciem umiejętności Mesmerize jest zdolność Command – dzięki niej będziemy sterować zahipnotyzowanym NPC, by ten usuwał dla nas przeszkody czy atakował wrogów. Alternatywą jest Hart, którego podstawową umiejętnością jest Absorb, czyli postawa defensywna, w której wszystkie widoczne dla wampira ataki są pochłaniane i regenerują punkty życia bohatera. Rozwinięciem postawy jest Personal Armor, które wzmacnia ją, powodując jednocześnie odbijanie obrażeń na atakujących.

Do kompletu brakuje jeszcze tylko jednego z głównych wampirzych stronnictw Seattle, które zapewne zostanie przybliżone już wkrótce. Tymczasem przypominamy, że Vampire: The Masquerade Bloodlines 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w pierwszym kwartale 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=ceYjCOOVyUk


Fanów RPG-ów z pewnością zainteresuje bogaty wybór gier z gatunku w ofercie Sferis.pl.

najnowsze