News

GRID powróci we wrześniu na PC i konsolach; GRID 2 za darmo na Steam

LM, 22.05.2019 00:45 0

Jednym z konsultantów Codemasters został Fernando Alonso.

Studio Codemasters ogłosiło dzisiaj swój kolejny projekt, czyli grę wyścigową należącą do serii GRID. Ta pojawi się na rynku pod takim właśnie tytułem, by zaoferować fanom całkowicie nowe doświadczenie. GRID zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One z datą premiery zaplanowaną na 13 września tego roku. Przy okazji zapowiedzi pojawiła się specjalna oferta dla fanów serii – do godziny 19:00 czasu polskiego możecie zgarnąć darmową kopię wydanej w 2013 roku gry GRID 2 na platformie Steam. Wystarczy udać się pod ten adres i odebrać prezent.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach cyklu GRID odda w nasze ręce bogatą kolekcję rozmaitych pojazdów, którymi będziemy ścigać się na wielu torach i ulicznych trasach rozrzuconych po czterech kontynentach. Twórcy obiecują zaawansowany model sztucznej inteligencji, satysfakcjonującą rozgrywkę i system progresji, a także realistyczne uszkodzenia pojazdów, które mają mocno determinować ich zachowanie podczas jazdy. Co ważne, gra została zaprojektowana nie tylko z myślą o weteranach gier wyścigowych, ale też tych, którzy jak dotąd nie mieli z nimi zbyt wiele wspólnego.

Warto dodać, że jednym z konsultantów gry jest dwukrotny mistrz świata Formuły 1 – Fernando Alonso. Gracze będą mogli wziąć udział w serii wyścigów, rywalizując z kierowcami jego zespołu FA Racing, by ostatecznie zmierzyć się z samym Alonso, który zasiądzie za kierownicą bolidu Renault R26.

https://www.youtube.com/watch?v=Xegucm3wcOU

Fanów motoryzacji zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą gier wyścigowych w sklepie Sferis.pl.

najnowsze