News

Kingdom Come: Deliverance Royal Collector’s Edition – zapowiedziano kolekcjonerkę dla fanów średniowiecznego RPG-a

LM, 21.05.2019 19:20 0

Plakat z gry, figurka Teresy, przypinka z logo gry, ścieżka dźwiękowa i filmy zza kulis na DVD.

Jeszcze w marcu dowiedzieliśmy się, że Deep Silver – wydawca hitu praskiego Warhorse Studios – przy okazji premiery ostatniego DLC do Kingdom Come: Deliverance wypuści na rynek kompletne wydanie tytułu – Royal Edition. Teraz dowiedzieliśmy się, że długi czas oczekiwania na pakiet zostanie także wynagrodzony fanom edycji kolekcjonerskich.

Kingdom Come: Deliverance Royal Collector’s Edition zaoferuje pełną podstawową wersję gry wraz z zestawem pięciu dodatków: Treasures of the Past, From The Ashes, The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon, Band of Bastards oraz A Woman’s Lot.

W kolekcjonerce znajdziecie też dwustronny plakat związany z dodatkiem A Woman’s Lot; 15-centymetrową figurkę Teresy; wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej na CD; płytę DVD z dwoma filmami zza kulis powstawania gry: Deliverance Making of Kingdom Come i Fechtbuch: The Real Swordfighting behind Kingdom Come; oraz metalową przypinkę z logo gry. Całość przygotowano z myślą o wszystkich dedykowanych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Datę premiery kolekcjonerki zaplanowano na 25 czerwca.

Kingdom Come: Deliverance ukazało się 13 lutego ubiegłego roku. Przy okazji przypominamy, że zgodnie z niedawnym komunikatem dewelopera dodatek A Woman’s Lot i zarazem edycja Royal ukażą się na PC i konsolach w różnych terminach.


Bogata oferta RPG-ów w sklepie Sferis.pl kryje się pod tym linkiem.

najnowsze