News

Kingdom Come: Deliverance ukaże się w kompletnym wydaniu – zapowiedziano Royal Edition

LM, 29.03.2019 13:01 0

Podstawka, aktualizacje i wszystkie DLC wraz z niedostępnym jeszcze A Women's Lot na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Zapewne wielu spośród Was od dłuższego czasu rozważało zakup wydanej w lutym minionego roku gry Kingdom Come: Deliverance wyprodukowanej przez praskie studio Warhorse, ale postanowiło wstrzymać się do premiery kompletnego wydania. Mamy dla Was dobre wieści.

Firma Deep Silver ujawniła, że 28 maja na rynek trafi Kingdom Come: Deliverance Royal Edition, czyli definitywne wydanie średniowiecznego RPG-a, w którym obok podstawki i dedykowanych jej poprawek, otrzymamy dostęp do pełnego spektrum popremierowych dodatków — Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon oraz Band of Bastards. Wydanie zaoferuje także zapowiedziany przez twórców pakiet A Women's Lot, aczkolwiek na razie nie znamy jeszcze jego konkretów.

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Wydawca nie ujawnił jeszcze sugerowanej ceny zestawu i nie sprecyzował, czy jego sprzedaż obejmie także wydania fizyczne.

Kingdom Come: Deliverance zadebiutowało 13 lutego 2018 roku, a dokładnie rok później odpowiedzialna za nie ekipa Warhorse Studios stała się oficjalnie częścią firmy THQ Nordic.

najnowsze