News

Wirginia Zachodnia bez Fallouta 76? Powstaje modyfikacja Fallout: Appalachia

LM, 17.05.2019 12:56 0

Appalachia dołączy do lokacji dostępnych w Fallout 4; mamy pierwsze fragmenty rozgrywki.

Niezależnie od tego, jak ostatecznie oceniacie najnowszą grę Bethesdy w uniwersum marki Fallout, to nie da się ukryć, że Fallout 76 nie tylko okazał się wizerunkową katastrofą wydawcy, a do tego sprzedał się na tyle słabo, że sklepy masowo musiały pozbywać się fizycznych kopii tytułu, dodając je przy zakupie innych produktów. Ostatecznie w grze nie zagrało wiele elementów, ale wykreowany na jej potrzeby region Wirginii Zachodniej raczej nie był jednym z nich.

Ten postanowił wziąć na warsztat modder znany jako UnleashOne i przenieść w całości do gry Fallout 4 w modyfikacji Fallout: Appalachia. Ta jest jeszcze na stosunkowo wczesnym etapie rozwoju, ale autorowi udało się już poczynić pewne postępy w odwzorowaniu zalesionych części regionu.

Ostatecznie akcja Fallout: Appalachia rozgrywa się na 185 lat po wydarzeniach zaprezentowanych w Fallout 76, stąd mod wprowadzi szereg pomniejszych zmian, związanych z upływem czasu w postapokaliptycznym świecie. Jednocześnie unikając korzystania z choćby jednego elementu zaczerpniętego z Fallout 76 – całość powstaje tylko na zawartości Fallout 4 i dostępnych DLC.

Twórca nie pokusił się jeszcze o udostępnienie grywalnej wersji moda, ale zainteresowani mogą rzucić okiem na kilkunastominutowe nagranie uchwycone na aktualnej wersji. Fallout 76 bez Fallouta 76? Dajcie znać, co o tym sądzicie.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=646&v=v01hoMrED-4

Serię Fallout i inne gry z portfolio Bethesdy znajdziecie w atrakcyjnych cenach w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze