News

Skull & Bones ominie E3 i zaliczy kolejne opóźnienie

LM, 16.05.2019 11:55 0

Wbrew wcześniejszym doniesieniom gra nie pojawi się na rynku przed końcem marca 2020 roku.

Historia lubi się powtarzać. Rok temu (bez jednego dnia) informowaliśmy, że zapowiedziane w 2017 roku podczas konferencji Ubisoftu na E3 Skull & Bones zostało przesunięte na kolejny rok podatkowy, a dodatkowo nie pojawi się na targach E3 2018. Dziś wracamy do tamtego wątku, by zasadniczo przedstawić Wam dokładnie te same doniesienia. Ubisoft ponownie przesunął datę premiery Skull & Bones – tytułu nie ujęto w planach wydawniczych obejmujących pierwszy kwartał 2020 roku, więc teraz pozostaje już bez konkretnego terminu.

Obok tego fani gry nie mają co liczyć na żadne nowinki związane z tytułem podczas konferencji francuskiej firmy na E3 2019. Zamiast tego na oficjalnym Twitterze marki pojawił się krótki dziennik deweloperów odpowiedzialnych za produkcję gry, w którym zapewniają, że dokładają wszelkich starań, by Skull & Bones było niesamowitą grą. Na razie pozostaje nam wierzyć na słowo, gdyż wygląda na to, że oświadczeń twórców nie będziemy mogli zweryfikować zbyt prędko.

Skull & Bones zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Przynajmniej wedle informacji przedstawionych nam przy okazji zapowiedzi, bo przedłużający się czas produkcji może sprawić, że gra ostatecznie wyląduje na konsolach nowej generacji. Urządzenie Sony z pewnością nie pojawi się na rynku przed kwietniem 2020 roku, ale gra Ubisoftu też nie, więc sprawa pozostaje otwarta. Czekacie na Skull & Bones, czy kolejne obsuwy skutecznie ostudziły Wasz entuzjazm?


Sprawdź bogaty wybór gier firmy Ubisoft w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze