News

Chcesz Wiedźmina? No to masz

LM, 14.05.2019 18:10 0

Do zgarnięcia darmowa kopia gry Wiedźmin: Edycja Rozszerzona i pakiet kart do Gwinta.

CD Projekt postanowił przypomnieć o swoich grach bazujących na świecie wykreowanym w książkach Andrzeja Sapkowskiego oferując darmowy egzemplarz pierwszego Wiedźmina na GOG.com. Zainteresowani muszą jedynie posiadać konto na platformie RED-ów, zapisać się do newslettera i dodać do swojej biblioteki Gwinta: Wiedźmińską Grę Karcianą. W pakiecie z grą Wiedźmin: Edycja Rozszerzona otrzymacie także jedną beczkę z kartami do GwintaWszystko, co niezbędne znajdziecie pod tym adresem.

Wiedźmin zadebiutował na PC w 2007 roku, a niespełna rok później doczekał się poprawionej Edycji Rozszerzonej. Tymczasem karcianka Gwint była naturalnym następstwem rosnącej popularności minigry z Wiedźmina 3, która po długim okresie wczesnego dostępu doczekała się finalnej wersji na PC, PlayStation 4 i Xboksie One przed końcem minionego roku. Karcianka otrzymała już pierwszy dodatek – Krwawa Klątwa, a jeszcze w tym roku pojawi się na urządzeniach mobilnych.


Jeśli po zakończeniu przygód z Geraltem szukacie kolejnych RPG-ów, to ich bogaty wybór znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze