News

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana zmierza na urządzenia mobilne

LM, 27.03.2019 11:07 0

Jeszcze w tym roku karcianka studia CD Projekt RED zadebiutuje na systemach iOS.

Podczas konferencji prasowej podsumowującej wyniki finansowe grupy CD Projekt za rok 2018 prezes zarządu – Adam Kiciński – ujawnił, że wydana w grudniu minionego roku karcianka GWINT, jeszcze w tym roku doczeka się wydania na platformy mobilne. Jesienią GWINT zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS, a w kolejnym, 2020 roku gra zostanie udostępniona również użytkownikom systemu Android.

Podczas konferencji dowiedzieliśmy się również, że dla CD Projekt RED GWINT jest grą-usługą, którą zamierza w dalszym ciągu rozwijać w kolejnych latach. Obok regularnych zmian wprowadzanych w częstych aktualizacjach tytuł będzie otrzymywał pełnoprawne dodatki – do kilku rocznie – a pierwszy z nich zatytułowany Krwawa Klątwa, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami ukaże się już jutro.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana dostępny jest obecnie na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.