News

Zapowiedziano Predator: Hunting Grounds, nową grę twórców Friday the 13th: The Game

LM, 10.05.2019 01:19 0

Tytuł ukaże się w 2020 roku; mamy pierwszy zwiastun.

Podczas drugiej prezentacji State of Play Sony upubliczniło zwiastun nowej produkcji studia IllFonic – Predator: Hunting Grounds, czyli grę akcji dedykowaną zabawie w sieci, w której gracze wcielą się kolejno w tytułowego łowcę, bądź grupę komandosów, na których będzie polował. Całość zdaje się mocno nawiązywać do formuły asymetrycznego multiplayera z poprzedniego projektu ekipy – Friday the 13th: The Game. Gra powstaje w bliskiej współpracy z wytwórnią filmową Fox z datą premiery zaplanowaną na 2020 rok.

Nie wskazano oficjalnie listy platform docelowych, ale na pewno znajdzie się na niej konsola PlayStation 4. Tymczasem rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun, który niestety nie prezentuje fragmentów rozgrywki, więc pozostaje czekać na kolejne doniesienia i materiały z Predator: Hunting Grounds.


Bogatą ofertę pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach znajdziecie w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.