News

The Black Masses zaliczy obsuwę – premiera dopiero latem

LM, 12.05.2019 10:00 0

W najbliższym czasie do sieci powinna trafić wersja demonstracyjna tytułu.

Brilliant Game Studios podjęło decyzję o przesunięciu daty premiery wczesnej wersji swojej najnowszej produkcji – osadzonego w otwartym świecie RPG w klimatach średniowiecza zatytułowanego The Black Masses. Nie wskazano przyczyn stojących za obsuwą, ale zapewne deweloperzy potrzebują nieco więcej czasu na dopracowanie wszystkich aspektów wczesnej wersji.

Zgodnie z najnowszym komunikatem twórców The Black Masses wzbogaci katalog Steam Early Access latem tego roku, ale zanim to nastąpi, na ręce graczy trafi demko tytułu. Nie ujawniono przy tym, kiedy konkretnie możemy spodziewać się triala, ale gdy ten pojawi się w sieci, to z pewnością się o tym dowiecie.

The Black Masses przeniesie nas na mierzącą 16 kilometrów kwadratowych wyspę zamieszkaną przez tysiące osób znajdujących się pod wpływem mrocznych sił. Podczas zabawy spróbujemy ustalić przyczyny takiego stanu rzeczy, jednocześnie konfrontując się z hordami przeciwników. Czekają na nas starcia z nawet tysiącami oponentów widocznymi w tym samym czasie na ekranie, co udało się uzyskać, dzięki usprawnionej technologii, którą wcześniej mieliśmy okazję podziwiać przy okazji Ultimate Epic Battle Simulator.


W poszukiwaniu otwartych światów warto zawitać do sklepu Sferis.pl z bogatą ofertą sandboksowych gier w atrakcyjnych cenach.

najnowsze