News

Breakpoint nową odsłoną serii Tom Clancy’s Ghost Recon?

LM, 09.05.2019 11:10 0

Oficjalna zapowiedź gry odbędzie się dzisiaj wieczorem, a tymczasem zapoznajcie się z pojawiającymi się w sieci przeciekami.

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ubisoft szykuje dla nas istotne doniesienia związane z marką Ghost Recon – jeszcze dzisiaj o 20:30 czasu polskiego francuska firma podzieli się z nami konkretami nadchodzącej gry, ale wygląda na to, że nie udało się utrzymać wszystkiego w tajemnicy. W sieci pojawiło się kilka przecieków, sugerujących nazwę nadchodzącej gry, jej datę premiery i platformy docelowe, a także zarys fabuły czy elementy wchodzące w skład edycji kolekcjonerskiej.

Zdaniem użytkowników sieci Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint, bo pod taką nazwą ukaże się nowa odsłona cyklu, będzie grą akcji dedykowaną zabawie w czteroosobowej kooperacji. Podczas zabawy zmierzymy się z Cole D. Walkerem – jednym z Duchów, który pojawił się niedawno w Ghost Recon Wildlands za pośrednictwem aktualizacji – ten postawi się swoim zwierzchnikom, stając na czele armii wojskowych dronów. Według przecieków tytuł ma zadebiutować 4 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Jednocześnie informatorzy podają, że edycja kolekcjonerska Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint zatytułowana Wolves pojawi się ekskluzywnie w sklepie Ubisoftu i zaoferuje 24-centymetrową figurkę głównego antagonisty, mapę, pakiet grafik, przepustkę sezonową dla pierwszego roku wsparcia gry oraz zestaw dodatków kosmetycznych – Ultimate Pack. Wybrane z tych rewelacji zdaje się potwierdzać dostępna w sieci grafika, którą załączyliśmy do wiadomości.

Cóż, na potwierdzenie przecieków nie przyjdzie nam czekać zbyt długo – wieczorem Ubisoft opublikuje pierwsze fragmenty rozgrywki, a wraz z nimi szereg konkretów dotyczących nowego Ghost Recon. Tymczasem dajcie znać, jak podoba Wam się zarys Breakpoint.


Gry z serii Tom Clancy’s Ghost Recon i szereg innych tytułów z porfolio firmy Ubisoft znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze