Nie tylko The Elder Scrolls Online – Zenimax Online pracuje nad zupełnie nową grą

LM
2019/05/08 11:15
2
0

Matt Firor obiecał jednak, że produkcja nowej gry nie spowolni rozwoju MMORPG-a w świecie Scrollsów.

W minionym miesiącu minęło pięć lat od chwili, gdy MMORPG osadzone w uniwersum serii The Eleder Scrolls – Online – oficjalnie zadebiutowało na komputerach osobistych. Przez ten czas deweloperzy nieustannie wspierają tytuł kolejnymi nowinkami, a już niedługo zadebiutuje kolejny pełnoprawny dodatek do gry – Elsweyr. Jednak, jeśli myśleliście, że skupione na TESO Zenimax Studios ogranicza się jedynie do wzbogacania gry, to najnowsza wypowiedź szefa studia powinna zrewidować Wasze założenia.

Nie tylko The Elder Scrolls Online – Zenimax Online pracuje nad zupełnie nową grą

W rozmowie z redakcją Official Xbox Magazine Matt Firor ujawnił, że obok regularnych poprawek i nowinek dla The Elder Scrolls Online studio Zenimax Online pracuje nad nową wysokobudżetową grą, która wykorzysta nowy silnik graficzny. Jednocześnie przyznał, że studio wciąż kompletuje zespół do prac nad tytułem i wskazał na opublikowane oferty pracy. Co więcej, przypomniał, że mimo tego MMORPG w uniwersum Scrollsów będzie wspierane tak długo, jak tylko będzie przyciągać uwagę fanów. Niestety nie dowiedzieliśmy się przy tym, czego możemy spodziewać się po nowej produkcji, więc pozostaje czekać na kolejne doniesienia, z nadzieją, że pierwsze konkrety poznamy już na tegorocznym E3 w Los Angeles.

GramTV przedstawia:

The Elder Scrolls Online dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Najnowsze rozszerzenie do gry – Elsweyr – ukaże się dokładnie 4 czerwca na PlayStation 4 i Xboksie One, podczas gdy miłośnicy PC mogą skorzystać z wcześniejszego dostępu i przystąpić do zabawy już 20 maja.

Komentarze
2
Illidian_Stormrage
Gramowicz
08/05/2019 16:04

Po co robić kolejną grę MMO gdy jedna prosperuje bardzo dobrze i przyciąga uwagę nie tylko obecnych graczy ale i nowych. Do tego po co robić grę na nowym silniku skoro ten ze scrollsów wygląda fenomenalnie.

Sinirio
Gramowicz
08/05/2019 14:33

Strach się bać. Biorąc pod uwagę historię tej gry i jej developerów to ja podziękuję ale nie.