Activision Blizzard ma wielkie ambicje związane z Overwatch

Małgorzata Trzyna
2019/05/06 13:37

Planowany jest dalszy rozwój marki - dodawanie nowych postaci czy map oraz dalsze prace nie tylko nad istniejącą już grą.

- W ubiegłym kwartale mówiłem o ogromnych ambicjach związanych z uniwersum Overwatch, w jaki sposób może ono rozwinąć się z czasem - powiedział szef Blizzarda, J. Allen Brack, podczas spotkania z inwestorami. - Overwatch to bardzo ważna marka dla Blizzarda i będziemy poświęcać mu uwagę oraz środki finansowe, by z czasem rozrastała się zarówno społeczność, jak i marka.

GramTV przedstawia:

Brack podkreślił, że w bieżącym roku obrotowym (2019/2020) będą dodawane "nowe postaci i mapy oraz nowe doświadczenia". Zespół pracuje obecnie nad istniejącą już grą oraz "skupia się na innym dziele". Zapowiedź kolejnych postaci czy map dla nikogo nie powinna być niespodzianką, natomiast skupianie się na czymś innym niż na istniejącej grze brzmi intrygująco. Czy chodzi o sequel Overwatch, spin-off, czy może o coś innego? Prawdopodobnie nie dowiemy się tego zbyt prędko. Blizzard już zapowiedział, że nie zjawi się na tegorocznym gamescomie.

Komentarze
1
Feno
Gramowicz
06/05/2019 23:42

Overwatch mobile.