News

Oficjalna powieść The Division 2 wkrótce w księgarniach!

gram.pl, 29.04.2019 16:57 0

Książka zabierze czytelników do Ameryki zdewastowanej przez śmiercionośnego wirusa.

Dla fanów serii The Division mamy świetną wiadomość. Już 15 maja do księgarń trafi powieść autorstwa Alexa Irvine'a, "Tom Clancy's The Division. Skoro świt", oparta na motywach bestsellerowej gry The Division 2. Gram.pl objął ją swym patronatem.

Tom Clancy's The Division. Skoro świt przeniesie czytelników do Ameryki, w której w wyniku rozprzestrzeniania się śmiercionośnej broni biologicznej niemal połowa Stanów Zjednoczonych została zrujnowana. Ludzie rozpaczliwie walczą o przetrwanie. Nowy Jork i Waszyngton zostały sparaliżowane i dlatego też stanowią pokusę dla żądnych władzy gangów, pragnących zaprowadzić nowy porządek. Dla obywateli jedyną szansą jest niezależna jednostka agentów Division, wkraczających do akcji, gdy wszystko inne zawiedzie.

Od momentu wybuchu epidemii minęło kilka miesięcy. Stany Zjednoczone powoli zaczynają się odradzać. Nadchodzi wiosna, a wraz z nią w ludzi wstępuje nowa nadzieja, że można wyprowadzić Amerykę ze skażonej zarazą mrocznej ery w świetlaną przyszłość i powrócić do normalnego życia.

Głównymi bohaterami są Aurelio Diaz i Ike Ronson - agenci Division, April Kelleher, która próbuje rozwiązać zagadkę morderstwa swego męża oraz nastoletnia Violet, której udało się przetrwać zarazę w Waszyngtonie. Bohaterowie nie znają się, lecz ich losy skrzyżują się ze sobą. To spotkanie zaważy na losach odradzającego się kraju.

Czy uda się uchronić cywilizację przed ostatecznym upadkiem i powstrzymać nowego wirusa? przekonamy się już za nieco ponad dwa tygodnie.

W każdym egzemplarzu książki znajdzie się prezent dla gracza - kod pozwalający na odblokowanie dodatkowej zawartości w grze The Division 2.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.