Wiemy, kiedy strategia 4X Pax Nova zadebiutuje w usłudze Steam Early Access

LM
2019/04/27 16:05
0
0

Wydawca opublikował też materiał wideo, na którym odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Po kilku miesiącach oczekiwania firma Iceberg Interactive ujawniła oficjalną datę debiutu we Wczesnym Dostępie Steam najnowszej produkcji studia Grey Wolf Entertainment – utrzymanej w realiach science-fiction turowej strategii 4X zatytułowanej Pax Nova. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę gra wzbogaci katalog Steam Early Access już 9 maja. Jednocześnie w sieci pojawił się krótki materiał wideo z udziałem pracowników Iceberg Interactive, na którym omawiają oni zbliżający się debiut gry i odpowiadają na najczęściej pojawiające się pytania.

Wiemy, kiedy strategia 4X Pax Nova zadebiutuje w usłudze Steam Early Access

Przypomnijmy, że Pax Nova zapowiedziano w październiku minionego roku z pierwotnym terminem debiutu zaplanowanym na koniec 2018 roku. Ostatecznie twórcy zdecydowali się lepiej dopracować wczesną wersję gry, przesuwając datę premiery na czas nieokreślony. W międzyczasie opublikowano kilkuminutowy zapis rozgrywki i obiecano m.in. wsparcie dla modyfikacji.

GramTV przedstawia:

Pax Nova to rozbudowana strategia 4X przywodząca na myśl połączenie klimatu Endless Space czy Stellaris z mechanikami znanymi z serii Civilization. Tytuł zmierza wyłącznie na PC, ale na razie nie wiemy jeszcze, jak długo przyjdzie nam czekać na premierę finalnej wersji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!