News

Zapowiedziano SKYHILL: Black Mist, kontynuację survivalowego RPG z 2015 roku

LM, 25.04.2019 13:15 0

Premiera jeszcze w tym roku na najważniejszych platformach sprzętowych.

Polskie Klabater i studio Mandragora Games zapowiedziały SKYHILL: Black Mist, czyli kontynuację wydanej oryginalnie w 2015 roku gry SKYHILL, która łączyła elementy RPG z akcją i walką o przetrwanie. Nie inaczej będzie w tym przypadku, chociaż deweloperzy z rosyjskiego studia podkreślają, że chociaż nadchodzący tytuł odwołuje się do uniwersum i wątków fabularnych pierwowzoru, to całość będzie znacznie bardziej rozbudowana na niemal każdej płaszczyźnie. Twórcy podkreślili, że SKYHILL: Black Mist jest ich najmroczniejszym obliczem pełnym tajemnic, wzruszających historii i złowieszczych lokacji.

Podczas zabawy wcielimy się w pracownika korporacji Skyhill, który budzi się we własnym mieszkaniu, by odkryć, że jego córka została porwana, a budynek roi się od rozmaitych monstrów. Całość zaoferuje nieliniową eksplorację, wiele sposobów na osiąganie celów i masę zagadek powiązanych z tytułową czarą mgłą. Warto podkreślić, że ta będzie stopniowo zabijać naszego protagonistę, więc na każdym kroku będziemy musieli utrzymywać zapasy medykamentów lub tworzyć je samodzielnie.

SKYHILL: Black Mist zadebiutuje jesienią tego roku na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.