Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun

LM
2019/04/25 11:51
0
0

Strategia studia Haemimont Games zadebiutowała na w marcu minionego roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Jeśli z uwagą śledzicie kolejne doniesienia związane z grą Surviving Mars, a szczególnie z zapowiedzianym przed kilkoma tygodniami dodatkiem Green Planet, to mamy dla Was dobre wieści. Firma Paradox Interactive ogłosiła, że wspomniane rozszerzenie wzbogaci strategię studia Haemimont Games na PC, PlayStation 4 i Xboksie One dokładnie 16 maja. Obok tego do sprzedaży trafi również pakiet Project Laika, za którego sprawą na Czerwonej Planecie pojawią się zwierzęta.

Czerwona Planeta zazieleni się w połowie maja – data premiery Surviving Mars: Green Planet i nowy zwiastun

Omawiany dodatek to przede wszystkim nowa mechanika – Terraforming – wraz z dedykowanymi budynkami i projektami specjalnymi, które pozwolą zmienić nieprzyjazne środowisko w miejsce zdolne do rozwoju flory. Całość będzie podlegać szeregowi wskaźników, które musimy monitorować dla osiągnięcia spodziewanych rezultatów. Wraz z Green Planet na Marsie pojawią się rozmaite katastrofy naturalne – te mogą być wywołane podczas zarządzonych przez nas modyfikacji powierzchni planety lub pojawią się w formie losowych i nieoczekiwanych zdarzeń jak np. uderzenie asteroidy.

Wspomniany wcześniej pakiet Project Laika wprowadzi do gry zwierzęta. Twórcy przygotowali osiem gatunków hodowlanych, a także ponad 20 czworonogów, które zamieszkają w domach osadników, a z czasem będą przemierzać wszelkie zakątki marsjańskiej kolonii.

Surviving Mars ukazało się 15 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!