News

Square Enix zapowiada własną konferencję na E3 2019

Małgorzata Trzyna, 24.04.2019 14:47 1

Jeśli chcielibyście sprawdzić, czy Square Enix pokaże Final Fantasy VII Remake, oglądajcie transmisję 11 czerwca o 3:00.

Square Enix potwierdziło, że w tym roku zjawi się na E3 i będzie mieć własną konferencję. "Specjalna transmisja" rozpocznie się 11 czerwca (wtorek), o godzinie 3:00 rano. W ubiegłych latach o tej porze oglądaliśmy pokaz Sony, lecz w tym roku firma nie zjawi się na targach.

Nie ogłoszono, co pokaże Square Enix, jednak należy spodziewać się "ekscytującego zestawu tytułów". Możemy zatem tylko zgadywać, jakie to będą tytuły i stworzyć listę, co chcielibyśmy zobaczyć. Wśród gier, jakie być może zostaną zaprezentowane, są Final Fantasy VII Remake i Avengers od Crystal Dynamics. Wiadomo, że japoński wydawca chce wydać przed marcem 2020 ważny tytuł, zatem z pewnością się nim pochwali na E3 - być może będziemy musieli czekać aż do targów, by dowiedzieć się, co to jest.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.