News

Najnowszy dodatek do BattleTech przeniesie starcia na ulice miast - zapowiedziano Urban Warfare

LM, 24.04.2019 10:51 0

Wraz z nim nowy rodzaj misji, wątki fabularne, mechy i zupełnie nowe technologie.

Paradox Interactive zapowiedziało drugie rozbudowane rozszerzenie do wydanej w kwietniu minionego roku taktycznej strategii BattleTech. Dodatek zatytułowany Urban Warfare zadebiutuje na komputerach osobistych za pośrednictwem platformy Steam już 4 czerwca, by przenieść zmagania mechów na ulice futurystycznych metropolii.

Całość wyceniono na niespełna 72 złote, ale nowinki staną się udziałem także posiadaczy przepustki sezonowej do gry studia Harebrained Schemes. rzy okazji zapowiedzi reżyser gry – Mitch Gitelman – podkreślił, że starcia mechów na ulicach i dachach budynków były jedną z wielu fantazji twórców, którą chcieli wprowadzić w życie już od wielu lat, a dzięki Urban Warfare ta stanie się udziałem również fanów marki BattleTech.

Wraz z dodatkiem w grze pojawi się nowy rodzaj misji, podczas których nie tylko będziemy bronić siedziby swojego mocodawcy, ale musimy zniszczyć bazę oponentów, by uniemożliwić im produkowanie kolejnych jednostek. Walka w mieście niesie ze sobą nowe zagrożenia i mechaniki, które będziemy musieli brać pod uwagę. Obok tego do łask powrócą zapomniane już w czwartym millenium technologie, a całości dopełnią nowe maszyny zarówno dla nas, jak i przeciwników.

BattleTech dostępne jest wyłącznie na PC od 28 kwietnia ubiegłego roku. W listopadzie twórcy wypuścili na rynek pierwszy pełnoprawny dodatek do gry zatytułowany Flashpoint.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.