News

Avengers wracają do Fortnite w specjalnym wydarzeniu

LM, 23.04.2019 18:21 0

Dla jednych Koniec gry, dla innych dopiero początek.

Epic Games ujawniło za pośrednictwem Twittera, że już niedługo, a konkretnie w czwartek 25 kwietnia w grze Fortnite rozpocznie się specjalne wydarzenie powiązane z komiksowym uniwersum Marvela. Oczywiście nie jest to data całkowicie przypadkowa – tego samego dnia na ekranach kin zadebiutuje ostatnia część filmowego cyklu Avengers – Koniec gry. Na razie nie dowiedzieliśmy się jeszcze, w jakiej formie superbohaterowie Marvela powrócą na serwery Fortnite, więc pozostaje czekać na kolejne doniesienia, a tymczasem rzućcie okiem na upublicznioną przez Epic grafikę.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy mariaż pomiędzy Fortnite a komiksami MCU – w minionym roku przy okazji premiery filmu Avengers: Wojna bez granic w grze pojawił się główny antagonista serii – Thanos, w którego gracze mogli się wcielić w specjalnym, czasowym trybie. Całość cieszyła się bardzo dużą popularnością wśród graczy, więc zupełnie nie dziwi nas fakt, że firmy postanowiły pójść za ciosem. Gdy pojawią się pierwsze konkrety związane z crossoverowym eventem, to z pewnością Was o nich poinformujemy.

Fortnite dostępne jest na PC, konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch oraz urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

najnowsze